Avtor Sporočilo

<  Styling  ~  led diode za reg. tablico octavo 2011

OdgovorObjavljeno: Pe jan 30, 2015 1:47 am
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 17Kraj: LjubljanaPridružen: So jan 21, 2012 12:18 am
No pa sem še jaz montiral ledice za registersko na mojega Superba kakšen mesec nazaj... ledice sem naročil iz superstrela, canbus varijante, pa so vseeno javljale napako tako da sem potem naročil iz facelift.si 10w upore in se lotil montaže :) Za vseskupaj sem plačal okoli 15e.

Slika

Slika

Slika


Kjer sta rdeči piki sem zvrtal luknje :

Slika



Čez luknji daš žice in povežeš na + in -, v mojem primeru sem povezal na ušeska ki štrlita ven 45°


Slika

Slika


Preveriš če deluje :)

Slika


Upore sem fiksiral z malo žičke da stojita stran od vseh kablov in odbijača in pa seveda silikon da vseskupaj dihta in ne pride noter vlaga:

Slika


Končni izgled:

Slika

Slika

ter sprednje, ki sem jih kupil že kakšno leto nazaj v bauhausu, znamke racelogic- prologic error free(canbus) , ki delajo še zmeraj brez problema ter ne javljajo napak:

Slika

Slika


LP Blaž


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jan 30, 2015 10:02 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 153Pridružen: Po maj 19, 2014 7:18 am
pa maš spredaj lohk ledice za pozicijske? ker bi tud jz dal to notr, sam ne vem kaj bi taplavi rekl :N:

pa ena fora je, da jih lohk ostale žarnice v sprednjem žarometu stopijo?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jan 30, 2015 11:41 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 17Kraj: LjubljanaPridružen: So jan 21, 2012 12:18 am
dukedl je napisal/-a:
pa maš spredaj lohk ledice za pozicijske? ker bi tud jz dal to notr, sam ne vem kaj bi taplavi rekl :N:

pa ena fora je, da jih lohk ostale žarnice v sprednjem žarometu stopijo?



Jaz jih imam zdaj že 3 leta notri in so me policaji tudi parkrat v tem času ustavili pa mi niso nikoli nič rekli za njih... mislim da ni problema da bi jih stopilo saj je v prostoru kjer je pozicijska samo žarnica za dolge luči ki ponavadi ni prižgana dalj časa, nevem pa kako bi bilo če bi se peljal s prižganimi dolgimi lučmi po par ur.

LP Blaž


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če mar 12, 2015 7:32 pm
Škoda loverPrispevkov: 273Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:58 am
zdravo, mislim dat ledice za reg.tablico, pa mi javlja napako, ampak me to ne moti, al je mogoče dolgoročno to kaj problematično, ker mene ne moti, hvala lp


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 7 od 7
106 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu