Avtor Sporočilo

<  Styling  ~  Virtual styling

OdgovorObjavljeno: Pe jun 04, 2010 8:41 am
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 8Pridružen: To jun 01, 2010 10:32 pm
Oooo najs :D Hvala ti!

Smo tudi že mi študirali o tisti drugi ideji, bom danes slikal cel avto, da vidimo kako bi prišlo :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jun 04, 2010 5:25 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 345Kraj: brezovicaPridružen: Sr mar 12, 2008 5:35 pm
Par napotkov k slikaš avto postavi se v višino avta slikaj ga s strani vedno imej sonce za hrbtom ko slikaš avtomobil, slikaj ga ob malce mehkejši svetlobi okrog 10 zjutri samo takrat prevladujejo hladne barve in pa še najbolj priporočljivo okrog 18ih zvečer ko potegne bolj na toplo barvo, ozadje si pa izberi sorazmerno kontrastno z barvo tvojega avtomobila kontrasti so sledeče: Bela- črna, Rdeča-zelena, rumena-vijolčna, modra-oranžna,... itd če kdo nebo vedel za svoj avto naj kar vpraša ni nujno da vedno dobro izpade s takim ozadjem ker je potem važno še razmerje kontrasta (v procentih ki pokrivajo fotografijo) nakoncu pa še postavitev avtomobila v sliko vedno gledaš d je v zlatem rezu na hitrco Zlati rez je navidezna točka, ki leži približno v tretjini slike. Umestitev poudarka slike v to točko uskladi sliko in ji izboljša videz. Oz če gledamo sam slike pa z rdečo označeno kje nej bi ble postavitve tkole nekako.. (to so le osnovne postavitve in zelo osnovna razlaga..) ta ena izmed rdečih pik na slikci naj bi bil vaš glavni motiv na sliki potem pa debelejše črte ponazarjajo kako naj bi se ozadje postavilo glede na motiv..

Slika
Slika
Slika

Uglavnem to je use zlo na hitro hitro ampak tudi po teh hitrih navodilih bodo slikce zelo lepše ;)

LP Čebela


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jun 06, 2010 9:39 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 8Pridružen: To jun 01, 2010 10:32 pm
Prou velike izbire glede ozadja nimam, ker sem omejen le na dvorišče :D (tablice)



Evo, če bo kej bol pršlo s črno :D



Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 09, 2010 9:54 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 345Kraj: brezovicaPridružen: Sr mar 12, 2008 5:35 pm
sori za zamudo sem malce odsoten zadne čase, tkole zgleda na hitro:

Slika

LP Čebela


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 15, 2010 7:27 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 187Kraj: KočevjePridružen: Po mar 29, 2010 8:13 am
Ta tema bi se morala imenovati Virtualni styling, ker nima prav dost s tuningom :)

Drgač pa vidm, da vam kr lepo laufa PS. Bom še jaz v kratkem koga zaposlil :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Če jun 17, 2010 4:34 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 181Kraj: PrevaljePridružen: Pe maj 08, 2009 3:17 pm
Pa bi se jaz mel en virtualni styling ce gre :P Mel pa bi dve barvni varijanti...crna in rs modra. Barva pa naj bi bla spremenjena na strehi med sankami in po havbi po sredinski siroki liniji in naj bi segala do odbijaca okoli kroma na maski :D

Se slika:
Slika

Bom probal kmalu kako bolso fotko zrihtat, ce te ni mozno obdelat

Lp, Milan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jun 29, 2010 9:42 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 345Kraj: brezovicaPridružen: Sr mar 12, 2008 5:35 pm
oprosti za zamudo sm vidu pa sm si reku d bom kasnej po sm pa dans šele spet se spomnil
tkole je za rs barvo sm ti dau neko svetlejšo modro kej vlik nism mogu narest zarad slabe kvalitete slike.
Tkole pa pride
RS modra
Slika
Črna
Slika
In pa meni osebno najbolša samo črna streha
Slika
pa d si še predstavljaš kako izgleda z samo modro streho
Slika

LP Čebela


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jun 30, 2010 8:37 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Uff. Od teh opcij, samo črna streha najbolš...

Tkole bi jaz šel, črni stebrički, špegli, maska, feltne, pa letvice v barvo avta.

Slika

Sicer bi bilo pa verjetno fajn za pogledat namesto črne kakšen res temen odtenek neke barve, recimo da čisto rahlo na rjavo vleče, ali pa kak antracit. No, pa tudi kar sem jaz naredil ni čisto črna, roko na srce. :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr jun 30, 2010 1:12 pm
Škoda majstrPrispevkov: 108Kraj: GaberskoPridružen: Po maj 23, 2005 2:48 pm
Še ena moja predelava tri vratna Fabia :)

Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne avg 15, 2010 10:14 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
Čebela prosim za črno mat haubo...
Slika
in še črno mat haubo zadaj..
Slika
hvala


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 19, 2010 7:00 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 345Kraj: brezovicaPridružen: Sr mar 12, 2008 5:35 pm
Eo spredn konc na hitro sem malce na tesnem s časom zato oblubljam lepše PS predelave u nedeljo zvečer..
Slika
Slika
LP Čebela


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če nov 18, 2010 3:27 pm
Uporabniški avatarŠkoda majstrPrispevkov: 135Kraj: PostojnaPridružen: Ne jul 19, 2009 1:03 pm
Pozdravljeni! Zanima me , kako bi izgledala ta platišča na beli octaviji.
lp
http://www.shrani.si/?25/Fo/2u8NugN1/p1706102039.jpg
Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če nov 18, 2010 7:34 pm
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 87Pridružen: Če sep 16, 2010 12:03 pm
nixon je napisal/-a:
Pozdravljeni! Zanima me , kako bi izgledala ta platišča na beli octaviji.
lp
http://www.shrani.si/?25/Fo/2u8NugN1/p1706102039.jpg
Slika

Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So apr 14, 2012 10:16 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 314Kraj: Nova Cerkev, štajerskaPridružen: So dec 31, 2005 1:35 pm
A bi mi lahko prosim kdo, ki zna kaj vec kot jaz, ki znam samo slikarja, dal na O2 combi pred FL feltne od Audia A3...

Slika
Slika

Slika
Slika

Se jih kar nekaj na avto.net-u prodaja, pa me zanima, kako bi kaj zgledale na moji O2... :P

Hvala!

--
Lp, tomyn18


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So sep 01, 2012 4:49 pm
Uporabniški avatarČeški fan!Prispevkov: 17Kraj: LjubljanaPridružen: So jan 21, 2012 12:18 am
Moja photoshop predelava yetija :)
Original:
Slika
Moja:
Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če sep 13, 2012 9:52 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 345Kraj: brezovicaPridružen: Sr mar 12, 2008 5:35 pm
Yeti je kr zanimiv tuki pa moja predelava... sm tok barvu da je kr malce risankast ratu :D
Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 05, 2013 5:37 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Zdravo, js bi rabil nekaj malega, če bi mi tele feltne dal na tole sliko
Slika
Slika
(ker gor so že 17)


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 2 od 3
37 prispevkov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu