Avtor Sporočilo

<  Ostala vozila  ~  Slammed Fiat 132

OdgovorObjavljeno: Če avg 01, 2013 5:22 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Med dopustom mi je končno ostalo malo časa in sem se lotil projekta "132".

Fiat 132 1:43.

Slika

Znižan do max, avto se pelje. Trenutno na original platiščih. Čaka me lep komplet krom platišč z robom pobrane z nekega US tovornjaka + širše gume :laugh

Naslednja modifikacija temnenje stekel, dvojni izpuh in stickerbomb (ne vprašajte koliko časa sem nabiral nalepke iz kinder jajčk :ok2 )

V pripravi pa je že drug model, katerega bom spremenil v t.i. "rat look". Karoserija je že v fazi rjavenja.

Se pa hkrati priporočam, če ima kdo za podarit kakšen diecast model 1:43 od 1950 do poznih osemdesetih let.

:pir:


Slabše ohranjene primerke bom porabil kot donatorje delov - ti so lahko tudi novejši - predvsem zaradi platišč.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če avg 01, 2013 5:56 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Tole izgleda zelo hudo :svaka: Tudi nadaljnji načrti se slišijo zelo zanimivo. Še vprašanje: je stickerbomb tisto, ko je cel avto polepljen z relativno majhnimi nalepkami, ki so vse različne? Ker sem nekaj takega zadnjič videl "v živo" tu gor na nekem starejšem avtu (mogoče je bil CV-2, ne spomnim se :blush: ) in je izgledalo fenomenalno.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 02, 2013 12:55 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Stickerbomb je točno to.

Sem pa ugotovil, da verjetno z rjavenjem ne bo nič. Modelčki so narejeni iz neke zlitine, ki kljub solni kopeli in hranjenju na vlagi pri visokih temperaturah noče rjavet. :crazi:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 02, 2013 1:54 pm
Uporabniški avatarPsihič na ŠkodePrispevkov: 942Pridružen: Sr apr 07, 2010 12:07 am
Hvala za pojasnilo. Za rjavenje pa ne vem... kakšna kislina je verjetno premočna?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe avg 02, 2013 7:14 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Ti bi rad imel tako rjavico?Temu je uspelo na plastiki z barvo v kateri so kovinski delci in morsko soljo.Sej če pomislim, vsi kateri imamo metalic barvo nam rjavijo koščki kovine, ki gledajo iz barve na avtomobilih, in mogoče že veš kaj imam v mislih.

http://www.youtube.com/watch?v=G6fSPX5WSzg


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
5 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu