Avtor Sporočilo

<  Ostala vozila  ~  Audi RS5

OdgovorObjavljeno: Po feb 22, 2010 11:23 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm

Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr feb 24, 2010 1:18 am
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 159Pridružen: Po okt 19, 2009 7:21 pm
Ufff

Mel sem srečo, da mi je kolega dal testdrive z S5 (260 kW), to je pa to fantje dlake po konci in pure V8 power. Že kot sopotnik veš, ko te nalima na sedež, tokrat prvič v življenju pa sem tudi sam za volanom čutil power in sicer po tem, ko nabiješ gas, V8 zarohni in te tako v sedež nabije, da te v trebuhu zvije in že imamo 200 km/h+ na števcu.
Vse kar se potrebuje je cca 30k€ za letnik 2007 pa koncesija pri petrolu, njegova poraba je bila 15l/100 km na relaciji. Mož je naredil 120k km v slabih 2 letih, pol je pa motor pogorel, tolk, da se mu še sedaj kolca po tem avtu.

Še resnična saga. Avtocesta mimo NM proti KK 4 kolegi v avtu. Pravi kolega na zadnjem sedežu, sej ne upaš do konca. Modro sem ga opozoril, naj ga ne izziva, pa ni odnehal. In že smo malo naprej od Petrola imeli 270 km/h na števcu. V Brežicah je izzivalec šel bruhat, njegov sosed, je bil pa še cel večer zelen.

Provide pa na 1000 in 1 način pa tudi, če se je vozil po predpisih, je pa avto res uporabljal za to kar je namenjen in ne, da je po LJ frajerja špilal.

Od testne vožnje dalje se je globoko v mojem srcu zasidrala misel oz. sanje, da bom nekoč, ko bom velik kupil V8 z nemško tehnologijo.

Še malo za obujenje spominov na dobre stare čase:
http://www.youtube.com/watch?v=KzxHSV1Y ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=7B_2xe8V ... re=related


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu