Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  Rns51o (columbus) težave z dvd enoto

OdgovorObjavljeno: Sr jan 10, 2018 4:06 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Če dec 21, 2017 6:23 pm
Pozdravljeni,
inam težave z DVD/CD enoto in sicer mi noče brati nobenih cd.jev kaj šele dvd-je z navigacijo.
Celotna zgodba gre takole. Pred nekaj časa sem bral na forumih da je lahko vzrok za nedelovanje DVDjev zamazana leča, katero sem očistil. Po čiščenju leče mi je začelo brati zemljevide, vendar ne za dolgo. Začele so se težave z zemljevidi, da nekaj časa jih je bralo potem se mi je izpisal error in spet bralo pa spet error, dokler mi ni povsen nehalo brati. Vprašal sem nekaj strokovnjakov in noben si ni upal brskati po radiju, ker naj bi bil zelo občutljiv in lahko povsem obstane. Zato sem se pač sprijazni da zemljevidov na navigaciji nebo. Kasneje pa mi še CDje ni več bralo, zato sem ponovno sumil na lečo, ki sem jo ponovno očistil vendar brez uspeha. Naročil sem novo reko ebaya zamenjal vendar brez uspeha.
Zanima me kaj bi še lahko naredil za čim manjši strošek, na glavnem servisu so mi rekli da pride 2000e, na ebaxu so okoli 600e. Je še mogoče kakšna varjanta da se da na sevis v tujini ali kaj podobnega?
Za vaše odgovore se že vnaprej zagvaljujem. L.P


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To jan 16, 2018 8:55 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Moj odgovor ni rešitev ampak, kako pa to da nimaš zemljevidov na notranjem disku?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jan 24, 2018 11:56 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Če dec 21, 2017 6:23 pm
Nevem...ko sem dobil avto sem imel že težave s tem oz. mi nič kazalo zemljevidov


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu