Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  Težave z avtoradiom Bolero octavia mk3

OdgovorObjavljeno: To nov 21, 2017 11:53 pm
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: To apr 04, 2017 8:21 pm
Pozdravljeni.

V zadnjem času mi nagaja avtoradio in sicer je težava v tem, ko je avto hladen (notranjost) mi zaslon na radiu ne zazna dotika in kar sam klika nekaj, kot da bi zaslon na dotik imel stik..ko se pa avto segreje pa težav ni. To se jr začelo zdaj z hladnejšim vremenom, prej teh težav nisem imel. Gre pa za avto Skoda octavia 2013 mk3 z Bolero avtoradiom (brez navigacije). Ima kdo podobno težavo ali mogoče kako idejo za odpravo napake? Je kdo posodabljal programsko opremo avtoradia?

Lep pozdrav.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 22, 2017 12:01 pm
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 85Kraj: KočevjePridružen: Če nov 17, 2016 6:55 pm
Mislim da to težava touch screen zaslonov. To se dogaja tudi meni in to v jutrih z veliko vlažnostjo. Včasih mi prestavi postajo, drugače pa je v redu. Pri prejšnjem vozilu (Leon 2014) je pa radio sam hodil v menije, spreminjal nastavitve... Pa sem dvakrat menjal zaslon pa ni bilo nič bolje. Baje da je imela škoda software update, čeprav še vedno mislim da je problem v vlagi.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To nov 28, 2017 6:49 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Kolikor vem je bila to precej bolečina začetnih MIB1 enot.
Če je avto še pod jamstvom, posnemi na telefon kaj se dogaja in na servis. Vem, da so bile programske posodobitve, so pa tudi enote menjavali in naj bi bila potem zadeva rešena.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Sr nov 29, 2017 4:29 pm
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: To apr 04, 2017 8:21 pm
Tako je, meni se tudi zdi, da je največji faktor vlaga. Avtu je pravkar poteklo jamstvo ampak sem klical na Porshche Maribor, ko je še avto bil pod jamstvom in so mi rekli, da to ne gre pod garancijo in da lahko dajo gor programsko posodobitev (za plačat 60€), ampak ne jamčijo, da bo problem odpravljen.

V ri* si naj porinejo tako jamstvo, banda ena..

Saj ko se avto segreje je ok, samo včasih je pa res malo nadležno..bomo zmontorali kak android radio, ampak pol se lahko poslovim od volanskih komand..


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 29, 2017 6:29 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 5Pridružen: Če nov 23, 2017 2:05 pm
peterkec je napisal/-a:
Tako je, meni se tudi zdi, da je največji faktor vlaga. Avtu je pravkar poteklo jamstvo ampak sem klical na Porshche Maribor, ko je še avto bil pod jamstvom in so mi rekli, da to ne gre pod garancijo in da lahko dajo gor programsko posodobitev (za plačat 60€), ampak ne jamčijo, da bo problem odpravljen.

V ri* si naj porinejo tako jamstvo, banda ena..

Saj ko se avto segreje je ok, samo včasih je pa res malo nadležno..bomo zmontorali kak android radio, ampak pol se lahko poslovim od volanskih komand..

zakaj, saj imajo android radiji tudi možnost priklopa le teh?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 29, 2017 6:36 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1768Kraj: KrasPridružen: Če apr 20, 2006 4:19 pm
Huh, še nisem imel stranke, ki bi imela Androida in ne bi imela težav z njim. Od zaslona, sprejema FM, crkovanja in tako naprej.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe dec 08, 2017 9:42 pm
Češki fan!Prispevkov: 16Pridružen: To apr 04, 2017 8:21 pm
Vprašanje kompaktibilnosti, posebej ti kitajski radii, pri kakem apline-u al pa pionneru bi dobil, tam pa vprašanje. Mah sicer pa nevem če se bom sploh ubadal s tem, naj klika tistih par minut pol pa je itak ok, pa še to samo bol v mrzlih dneh..dobro da delam od doma, da me ne zajebava to vsak dan, če bi se moral v službo vozit.. :)


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
7 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu