Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  ozvocenje in 6 letno jamstvo

OdgovorObjavljeno: So apr 06, 2019 12:48 pm
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Pozdravljeni,

imam vprašanje. Zanima me, če kdo od vas tu gor ve, ali 6 letno jamstvo krije tudi ozvočenje v avtu? V vsebini kritja ni nikjer navedenega ozvočenja. Namreč prenehal mi je delat Canton subwoofer.

Avto bo maja star 3 leta in splošne garancije ni več.

Hvala in lep pozdrav :dirkac:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne apr 07, 2019 3:21 pm
Škoda voznik!Prispevkov: 62Pridružen: Po jul 10, 2017 9:36 pm
To je pa čist odvisno od avtohiše / servisa. Preden greš menjavat se pozanimaj tam pri njih, kako je s kritjem.

Za moj primer, ko sem hotel menjat sprednje zvočnike in dogradit zadnje (ni bilo niti kablov v vratih), so rekli samo pri njih z originalnimi. Ne vprašaj ceno. In še tiste klumpaste cvileče zvočnike. FERTIK!!! Sem zaključil pri njih in sem preklical jamstvo. Ne servisov/ničesar.

Vgradil sem Alpine zvočnike spredaj in zadaj. Novi kabli itd... Vse pri 3rd partj avtoelektričarju. Dal pa petino cene. Pa še zvok je zdaj kot dan in noč.

Servise pa tudi delam drugje in me pride ceneje čisto vse.

Jamstvo pa bi mi realno poteklo letos poleti, tako da nebom zdaj nič na slabšem.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne apr 07, 2019 5:23 pm
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Vsekakor, da se bom prej pozanimal.Če jamstvo tega več ne krije, zagotovo ne bom popravljal pri njih ker vem da so dragi.

To kar si napisal čisto verjamem, da so želeli dati notri striktno samo original in nic drugega kot visoko ceno.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če apr 18, 2019 11:28 am
Češki fan!Prispevkov: 23Pridružen: So maj 07, 2016 11:32 am
Vse je krila garancija, tako da muska dela spet na polno :bub: :buny:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po maj 13, 2019 4:40 am
Češki fan!Prispevkov: 46Pridružen: So avg 29, 2009 2:18 pm
Zdravo, bi se lahko nekje dobila da slišim kako ti dela Canton, namreč imam Karoqa in Canton, vendar imam občutek da basi morali biti močnejši. V golfu 7 sem imel Dinaudio sistem in je igral neprimerno bolje.
Hvala lp Jure


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po nov 13, 2023 4:39 pm
Češki fan!Prispevkov: 12Kraj: MariborPridružen: Pe jun 11, 2021 1:53 pm
anzes je napisal/-a:
Vsekakor, da se bom prej https://www.rcl-group.com/Dokumentni-sistem-cRCL-cDOCS/ pozanimal.Če jamstvo tega več ne krije, zagotovo ne bom popravljal pri njih ker https://www.premiumbar.si/vem da so dragi.

To kar si napisal čisto verjamem, da so želeli dati notri striktno samo original in nic drugega kot visoko ceno.

Zdi se, da so hoteli vstaviti le najbolj izvirne dele, kot da bi sestavljali mozaik iz zlatih palic.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
6 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron