Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  težave z radijem Škoda music system 402

OdgovorObjavljeno: Ne dec 10, 2017 4:35 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Pe dec 08, 2017 8:17 pm
Pozdravljeni
V mojo Fabio SDI L.2001 sem na original konektorje priklopil rabljen original Škoda radio MS 402 sedaj imam problem,da mi nastavitve ne vstanejo v spominu(nastavljena glasnost,Prometna poročila)ko ugasnem avto in izvlečrm ključ.V spominu pa vstanejo izbrane radiske postaje na FM1inFM2 vendar po vžigu avta se radio vedno priklopi na FM1-1.postajo. Mi mogoče zna kdo svetovati kaj je narobe,da bi radio deloval tako kot mora(da bi nastavitve ostale v spominu)Prej sem imel naknadno vgrajen radio blaupunkt priklopljen ravnotako na original konektorje delal B.P.(žal crknil)Hvala za vse namige!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 9:10 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Najbrž je kakšna žička narobe zvezana v konektor in ko odvzameš kontakt, radio izgubi napetost in s tem tudi spomin.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po dec 11, 2017 9:55 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Pe dec 08, 2017 8:17 pm
Pozdravljeni!Na konektorju je stalni plus in dve žici modro -črni kateri dobita tok(+)ko obrneš kontaktni ključ,vendar za eno žico je kontra priklop na radiju za drugo pa na radiju ni priklopa.Tudi dvomim da je kdo iz konektorju prestavljal žice.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu