Avtor Sporočilo

<  Avto akustika in avto video  ~  Kako klump zvočniki so v Rapidu Spaceback 2015 >nakup novih

OdgovorObjavljeno: Po sep 11, 2017 8:06 am
Škoda voznik!Prispevkov: 62Pridružen: Po jul 10, 2017 9:36 pm
Avto imam zdaj 2 meseca in trpim med vožnjo, da imam kar avtoradio vgasnjen.

Kaj so pa to dali neke klumpaste stock zvočnike not. Pa še to so samo spredaj vgrajeni.

Sem prevozil kar nekaj avtov v življenju, nazadnje sem vozil avto z takimi klumpastimi zvočniki, avto je bil FIAT Punto SOLO.

Za RDS poročila so OK. Da pa daš bilokaj gor na harda, je pa fertik. Kot da je v piskru not zvočnik. Popolnoma no-go.

Pa največja žalost je to, da se folk vozi in to posluša, nakoncu pa mislijo kaki vredi zvok je. To sem tudi doma od familije in od prijatlov slišal, kar na smeh mi je šlo. Sem rekal, ja, ja to so zdaj updatali, to je čist novo. Nevem več, če sem jaz f**** ali je svet f****.

Situacija je sledeča.

Treba bo nove zvočnike kupit. Imam omejen budget. Avtoradio naj ostane isti (osnovni model, ko ima okrogel gumb z uro).

Katere zvočnike tam do 45EUR na par? Torej 2 para. Menda pašejo 16,5cm???? Fajn bi blo, da bi meli vsaj neki dostojen bass. Ločenega wooferja nebom imel.
Potem pa ostala zadeve, kabli, ona plastika okoli zvočnikov, konverterji za konektorje?

Potem sem gledal, da baje sploh zadaj v vrata ni žic spelanih za zadnje zvočnike? Koliko to pride? Je treba zaradi tega še armaturko razdret? (na kablah so šli pri Škodi šparat? za vstrelit so)

Torej zvočnike kupim jaz v lastni iniciativi. Katere do 45eur na par? Koliko bi me cca. prišel material in delo. Avtoradio ostane stock.

Pa kje bi to ugodno bilo zmontirano (med MB in CE, tudi Ptuj).

hvala za info.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To sep 19, 2017 4:57 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 153Pridružen: Po maj 19, 2014 7:18 am
vsi šparajo pr kablih ne sam škoda...zakaj bi jih napeljaval, če avto že v štartu nima opcije zvočnikov zadaj? Čist ekonomija...

jz sm jih kupu pri http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/R ... as-product in zmontiral sam..lep poletni projekt, vzelo par uric neko popoldne...so mel neko akcijo, pa je prišla poštnina zastonj

Špilajo pa kokr špilajo, men je čist dost.

Mal še tle prebrskaj, če boš najdu kej informacij https://www.briskoda.net/forums/forum/2 ... spaceback/


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
2 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron