Avtor Sporočilo

<  Off-Topic  ~  Nakup kombija???

OdgovorObjavljeno: To dec 24, 2013 9:48 pm
Škoda loverPrispevkov: 172Pridružen: Po jan 25, 2010 10:52 pm
Torej,kupujem kombi, VW Transporter T5, Renault Trafica ali Ford Transit, kupoval bi nekje med letnikom 2007-2010,si mogoče kod lasti kakšnega ali pozna koga ki ga ima in njegove-vaša mnenja. Rabim ga samo za familijo. Motorna paleta pri VW T5 2.5TDI 130KM,Renault 2.0dci 115KM,Ford pa 2.2TDCI 110KM. Vesel bom kakršne koli info. od vzdrževanja,najbolj pogoste okvare in kateri je najdražji za vzdrževanje,uglavnem čim več.

L.P. Boštjan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe dec 27, 2013 6:37 pm
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
Karkoli boš kupil glej, da bo imel tudi v drugi in tretji vrsti ventilacijo pri nogah, ker sicer je pozimi mrzlo kot pes v predelu nog.

V tem primeru mislim, da lahko Transit-a kar odpišeš. Kolikor vem so šele sedaj prišli na tržišče z "passenger" verzijo. Pri renaultu pa imaš passanger verzijo, ki je po mojem mnenju najboljša izbira za tvojo potrebo. Kombi, ki je namenjen udobnemu prevozu ljudi. Spredj dva sedeža in nato dve vrsti po 3 sedeže. Pri VW-ju imaš Caravelle ali Multivan, če posežeš najvišje.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So dec 28, 2013 10:30 am
Škoda loverPrispevkov: 172Pridružen: Po jan 25, 2010 10:52 pm
To mi ni največja panika,sej za ceno nekje 12-13k€ ne bi dobil dobrega VW,Trafica pa,kar nekaj izbire,problem mi je samo vzdrževanje Renaulta,čeprav naj bi bili ti motorji zdaj veliko boljši od prejšnih,tudi poraba 7.l+ je presenetljiva.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So dec 28, 2013 10:51 pm
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
Kakšni so starejši 2.0 dci na splošno ne vem. Močnejše verzije vem, da so imele težave z ležaji. novi 2.0 dci z 110kW so pa menda vrhunski izdelek. Verjetno se je renault kaj naučil od nissana.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu