Avtor Sporočilo

<  Off-Topic  ~  kazen za parkiranje

OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 8:29 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
No, ker sem za časom, in nisem vedel da so nam v domžalah menda že dolgo nazaj spremenil neka parkirišča v modro cono nism dal ure gor, in dobil 40€ globe za to.

Zdej pa vprašanje:
Redar se je zatipkal pri moji tablici, eno cifro je pozabu, dejansko je napisal 6 mestno registrsko namesto 7 mestne. Plačam ali ne?


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 9:15 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
hm..tole vprašaj na alter.si, tam so specialci za takšne probleme:) Zdej vprašanje, a je to obvestilo, ki si ga dobil na avto sploh kaj merodajno, glede na to da ima reditelj oz. v Domžalah "komunalni nadzornik" najbrž tudi sliko avtomobila. V vsakem primeru mislim da boš moral dobiti obvestilo o prekršku na dom in od takrat imaš naprej 8 dni za polovičko. Vsaj tako je bilo včasih..


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 9:23 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Aha .. od takrat 8 dni? Ker v LJ vem da mi je že na obvestilu pisalo 8 dni, tukaj pa piše samo:"Globo lahko plačate v polovičnem znesku. V kolikor ne bo plačana vam bomo poslali plačilni nalog."
Vem tudi da sem v LJ plačal takoj, pa nisem potem naknadno dobil ničesar ..

Mislim sej verjetno ko bi iskali lastnika, bi ugotovil da se je zatipkal in šel gledat sliko .. predvidevam :)

Drgugače pa ja .. "komunalni nadzornik". Po možnosti pri prodniku zaposlen :D


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 10:02 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Vzem novo položnico,napiš nanjo 20 eur ter kam nakazuješ in si rešen vseh skrbi, pa še prišparal boš 20 eur. ;)

Ker lahko, da se je "zanalašč" zmotil pri številki in računa na to, da si bi prav to mislil, kar si napisal zgoraj - kaj mi pa more.In pol dobiš na dom sliko, novo globo in trojni znesek te kazni.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 10:21 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Ma ja sej tud sam razmišljam tako. Brezveze se zajebavat, srečn sm lahko da je samo 20 :)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jun 07, 2013 10:36 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Kolikor vem 8 dnevni rok začne teči od takrat ko uradno dobiš pošto, ker za tole obvestilo ni garancije da si ga sploh prejel.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
6 prispevkov
Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
cron