Avtor Sporočilo

<  Off-Topic  ~  FORUM Pohvale graje predlogi

OdgovorObjavljeno: Po jan 24, 2011 5:30 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1324Kraj: Tu pa tamPridružen: Po avg 01, 2005 10:02 pm
?huh?


Zadnjič spremenil hitri, dne Pe dec 14, 2012 1:50 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr jan 26, 2011 4:45 pm
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 74Pridružen: Sr dec 02, 2009 10:40 pm
Evo točno to je narobe...v 47 urah niti enega odgovora :hmm:

Nevem kaj je bilo z forumom prej vendar od kar sem član zadeva bolj kot ne stoji...opažam da vlada pasivnost, nekdo nekaj vpraša, ga zanima itd...pa velikokrat nažalost pri temu tudi ostane...odgovora ni...pa dvomim da nihče ne ve vsaj približno odgovora.
Forum je podobna zadeva kot odnos med zakoncema....če ni medsebojne iskre/zanimanja/odziva potem vse skupaj nemore laufat.
Deloma mi je jasno zakaj je mrtvilo...če ne dobiš 1x,2x odziva ga potem drugič tudi neboš dal, as simple as that!
Če pa še kje tiči kakšen drugi vzrok (mogoče osebne narave) pa se morajo vpleteni akterji pač malce zamislit tudi nad sabo...to ne koristi nikomur.

No pa da nebom samo negativen...forum je lep, slikovit, dokaj pregleden (vedno bi lahko bil bolj)...le malce zajebancije mu fali...to je to, mojih pet centov!

LP Sašo


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 27, 2011 12:07 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Prav imaš saso007, forum je kot zveza med zakoncema in ta prav tako deluje tako da ima svoje "ups and downs". Forum je na začetku bil na vrhu, trenutno pa je na žalost spodaj in če skupaj ne bomo pripomogli k temu da se zadeva razčisti, ne bomo prišli nazaj na vrh.
Mislim da je ideja o podforumu, kjer skupaj delimo mišjlenje, pohvale in graje super in da samo tako bomo prišli kamor smo si vsak po svoje zamislili.

Tko da, priporočam,da pridete na dan z zamislimi:
Moja zamisel je ta, da se začne prirejat več meetingov, (v večji udeležbi) kjer se dejansko spoznamo, rečemo kakšno več kot le o problemih o svojih škodah. In le takrat bo zadeva zalaufala, ko se ljudje zbudijo in ugotovijo kaj so doživeli, oziroma kaj so zamudili. TO mislim, da forumu manjka, več medsebojnih odnosov.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 27, 2011 6:20 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 606Kraj: KoperPridružen: Po avg 13, 2007 2:35 pm
Pozdravljeni

Forum oz celoten portal spremljam ze dolgo, veliko dlje, kot sem registriran na forumu. Ker si vozila skode lastimo ze od leta 1992 do danes, se tu veckrat obrnem tudi po nasvetih. Vcasih naletim na konstruktivne odgovore, kateri pripomorejo k izboljsanju stanja oz odpravi dolocenih napak. Na zalost pa se v zadnjem casu uporabniki zadrzujejo tu samo za branje foruma. Forumu po mojem laicnem mnenju primankuje podkovanih uporabnikov, t.i. "znalcev". Vcasih veliko vec pricakujem od zaposlenih v salonih oz. oseb ki so kakorkoli v povezavi z saloni Skoda.

Sam pa predvsem pogresam clanke na portalu, vse kar se dobi, so samo linki, ki pa so copy/paste iz drugih forumov. Morda bi lahko kdo sam stestiral novosti, pa spisal clanek, sicer je pa res da bi bila vprasljiva objektivnost.

Zal se v vseh teh letih nisem udelezil nobenega QM, pa tudi na skupinskih izletih nisem bil udelezenec. K temu precej pripomore narava dela, pa vendar je to zelo slab izgovor. Kot klub bi verjetno veliko lahko naredili na spoznavanju same znamke, ogledi muzeja, proizvodnje, ogled sportnega oddelka,... Nekaj je ze bilo z ogledi muzeja, to pa je vse kar sem zasledil.

Kar se pa tice financne podpore klubu oz kakrsnekoli pomoci, naj me kdo od vodilnih kontaktira, sem pripravljen v tej smeri.


Pa brez zamere in lep dan naprej


Bostjan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če jan 27, 2011 8:42 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Tako stanje ni samo na tem forumu ampak na večini slovenskih forumih o določeni znamki oziroma določeni vrsti avtomobilov. Sem prijavljen še na dva zame zanimiva foruma in je pač tako - Aktivnih uporabnikov je malo (nekje okoli 10) ostali le berejo in nič ne sodelujejo na forumu. Na postavljeno vprašanje ne dobiš odgovora tudi po več tednov in še ko ga dobiš je skromen in neuporaben...

Ampak žal sem tudi sam tak, da zadnje čase le s težavo kaj spišem... Včasih sem dosti več pisal po forumih in kolkr zdj gledam same bedarije tko da tud jaz raje berem in gledam slike. Za kaj druzga itak nisem.

Drugač je pa tale forum en izmed najlepše urejenih, ki jih sam obiskujem... Lep, pregleden. Tud kakega evra mi ni težko dat in če zrihtate paypal vam nemudoma nakažem svoj prispevek... Bom videl, če bo ta teden kaj časa za po banki hodit da dam kaj na vaš račun.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Pe jan 28, 2011 12:26 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Uh.. Hvala za odgovore in predloge, graje in pohvale.. Trenutno sem na ceskem tako da ogovarjam bolj na hitro.. Se strinjam z arminatorjem, mislim da je situacija podobna se na nekaj forumih. Tudi sam sem bolj pasiven predvsem zato ker sem lajik in mi je brezveze odgovarjat na nekaj kar se ne apoznam prav dobro.. Tako da res je.. Primanjkuje znalcev, teh je bilo vcasih vec na forumu (aktivnih), vendar tu se da storiti bolj malo. Mi je pa vsec ideja o testih ter clankih.. Mogoce je to res edini nacin da pritegnemo kaksne 'znalce'.. Pa ceprav ni siguren.. Bomo pa poizkusili ;)
Se beremo ;)


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Pe jan 28, 2011 6:40 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 606Kraj: KoperPridružen: Po avg 13, 2007 2:35 pm
mish: tolazbe samega sebe s tem da je tudi drugod tako, so zelo slabe, pa celo zastarele, tako da to ne pali vec. Pa tudi novih uporabnikov (tistih pravih) ne prinasa. Morda malo "revolucije" in nastopit s cem novim v tem svetu.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jan 29, 2011 11:30 am
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Novi uporabniki prihajajo dnevno tako kot stari odhajajo .. treba jih bo le zadrzati. Kaj revolucionarnega se slisi sicer fajn, ampak ne smemo pozabit da smo na koncu le zdruzenje voznikov in ljubiteljev skod. Ne recem, ce pade kaksna fajn ideja, na dan z njo.


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: So jan 29, 2011 12:03 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Glede na to, da Škoda uspešno nastopa v motoršportu zadnji dve leti, ni bilo na portalu, niti ene novičke o tem. Medtem je veliko ljudi začelo navijati in se zanimati za Škodin motorsportni del. Z nekakšno povezavo z navijači (ne mislim opite pijančke na dirkah-ampak zveste navijače), bi najbrž tudi na forum prišel kak nov uporabnik (mogoče še celo s vojim vozilom Škoda)...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: So jan 29, 2011 12:13 pm
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Se moj predlog. vsako nedeljo na Brezjah zegnajo avtomobilo po 10 uri.Kaj ko bi se enkrat na leto dobili, pa pozegnali svoje avtomobile.Jaz si tega ze dolgo zelim, pa nikol ne zberem poguma.Samo primer dam ko zegnajo konje in motorje.
Tisti verni gremo lahko se k masi, tisti drugi pa grejo lahko v gostilno ki je nasproti.Aja, pa tam se zberejo ljudje iz cele Slovenije pa tud kaksen tujec se najde.

Mish, ti hodis na Cesko, pa lahko obesis kaksen letak tam.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jan 30, 2011 9:22 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1298Kraj: BrežicePridružen: Po avg 13, 2007 8:33 pm
čeh stayler...a človk ki spije 3 piva ne more navijat na dirki? Prav pijanček pa sploh ne pride do dirke.. :twistedevil:


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne jan 30, 2011 10:43 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Tisti ki hodi po rallyjih, že ve kaj sem hotel povedat...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jan 30, 2011 6:08 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 565Kraj: LjubljanaPridružen: So maj 14, 2005 6:46 pm
Jaz zadnje cajte pridem... Kaj pa vem, dvakrat na mesec. Ni več tolk cajta za avtomobilizem, kot je bilo včasih, pa zdaj ga med dva avta delim (en ni Škoda). Če kje znam pomagat, bom pomagal, ampak enostavno se ne spoznam toliko na vzdrževanje in servisiranje, kar je ponavadi med najbolj iskanimi nasveti.

Bi pa rekel takole: Tisti, ki si želite, da bi se več dogajalo na portalu, lahko k temu sami pripomorete. Članek lahko napišete in ga objavite na forumu, ko bodo admini utegnili pa ga naj objavijo na glavni strani, če bo dovolj kvaliteten. Ali pa naj se najde nekoga, ki bo odgovoren za te zadeve in se mu dodeli dostop do objave člankov.

Evo, da se bo kaj začelo dogajat, pa vam ponujam ena popularno avtomobilistično forumaško igrco 'Ugani vozilo' -> viewtopic.php?f=17&t=7090

LP,
Oskar


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Ne jan 30, 2011 8:04 pm
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 2015Pridružen: Po sep 24, 2007 6:29 pm
Super si to naredil Easy-O, oziroma se spomnu dat na forum tole igrco.
Tudi z raznimi Škoda članki se strinjam, da uporabnik, ki lahko to dobr napiše, pošlje Mishu al pa Venomu, in to je to.
Ravnokar sem dobil idejo(je mogoče že kot napisano), da bi lahko naredili tudi podforum ali vsaj teme v primernem podforumu, ki bi bile o točno določenem avtu, kjer bi pisalo vse kar je + in - avta, z vzdrževanjem povezani stroški, izkušnje, možne predelave itd...
Tako bi recimo iskalci novih avtov dobili vse potrebne info. brez da bi ponovno pisali vprašanja, ki so bila že odgovorjena, prav tako pa bi bilo očem preglednejše in celovito zbrane informacije.
Za začetek in primer, bom tekom parih dni ustvaril temi o fabii rs in feliciji 1.3 lxi.
Če me kdo prehiti, naj začne v podforumu Tehnika, tako da bomo lahko kasneje preuredili zadevo(če bo potrebno).

p.s. še to pozabil napisat...Cech_Styler in NoFear85, vidva sta stručkota za Škoda motor sport in naredita kakšen ornk prispevek(magari copy/paste kar že pišeta v temi in je super) pa pošljita adminom...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jan 30, 2011 10:01 pm
Uporabniški avatarmoderator/članmoderator/članPrispevkov: 1907Kraj: LjubljanaPridružen: Če jul 27, 2006 9:27 pm
zelo mi je všeč predlog + - za vsako škodo posebej,
splačalo bi se ustvariti posebno rubriko npr z imenom PREDNOSTI IN SLABOSTI MODELOV

predlagajte boljše ime


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 01, 2011 9:05 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 169Pridružen: Sr nov 17, 2010 3:47 pm
Zakaj nemorem v svoji temi napisat odgovora?
Sem zrihtal


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če feb 03, 2011 10:40 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Felko, če prav razumem ti sedaj deluje?


Easy-O; odlično si se spomnil tole igrico! Pa tudi sicer se strinjam, pomoč v takšni obliki bi zelo prav prišla .. saj ni nujno, da se samo admini/modi ukvarjamo z pisanjem člankov .. z veseljem bomo objavili tudi kakšne druge, če bodo kakovostni. Sicer pa tema mislim da že obstaja nekje .. vem dasmo že imeli takole teste ki smo jih pisali tako mi kot tudi drugi uporabniki ..

+ in - so pa tudi kar fina ideja :)


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 3
48 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu