Avtor Sporočilo

<  Off-Topic  ~  Modelska ponudba

OdgovorObjavljeno: Po feb 13, 2017 5:51 pm
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Zanimivo, da je pri nas ponudba modelov zelo slaba in da slovenci nočemo voziti in si lastiti najmanjših modelov?
V čem mislite, da je problem in zakaj Škoda ne ponuja vseh modelov kot doma na Češkem?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 13, 2017 10:07 pm
Uporabniški avatarŠkoda loverPrispevkov: 349Kraj: GorencPridružen: Ne feb 26, 2006 11:41 am
? Kakšnih najmanjših modelov?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 14, 2017 10:19 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Zanimiv članek sem zasledil in opažam, da tudi pri Škodi v ponudbi ni nekaterih modelov, kot na rodnem Češkem ; npr. Super 3.6 ter dostavnikov kot so Fabia Van, ipd...
Pa tudi pri nas oziroma na našem trgu ni Tatre
V čem mislite, da je vzrok?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 14, 2017 1:45 pm
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 429Kraj: BohinjPridružen: To mar 22, 2011 8:13 am
Sigurno je nekaj tudi v glavah ljudi, Škodo veliko ljudi še vedno jemlje kot "sovjetsko" vozilo. Ne vedo pa, da je to zgodovina, prav tako ne vedo, da je pred hladno vojno Škoda nekaj pomenila.
Verjetno pa ima tudi Škoda sama računico, kaj se splača ponujat, trg pri nas ni velik.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 14, 2017 2:16 pm
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Tudi to je delno ja, pa opažam, da so češki izdelki večinoma podcenjeni, a večina nosi BAT'A obutev :hmm:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 14, 2017 7:10 pm
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 83Kraj: VRHNIKAPridružen: Pe avg 21, 2015 2:48 pm
DonFelipe je napisal/-a:
Tudi to je delno ja, pa opažam, da so češki izdelki večinoma podcenjeni, a večina nosi BAT'A obutev :hmm:

mMeni se ne zdijo podcenjeni.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 14, 2017 7:33 pm
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
kolen je napisal/-a:
Meni se ne zdijo podcenjeni.

Potem ti čestitam!
V Bat'a obutvi, Škoda vozilu in ostalih čeških izdelkih ti ni nič manjkalo, kajne?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 6:57 am
Uporabniški avatarŠkoda voznik!Prispevkov: 83Kraj: VRHNIKAPridružen: Pe avg 21, 2015 2:48 pm
Sigurno da mi nič ne manjka. Jaz sem čisto zadovoljen s svojo škodo in tudi ceno sem sorazmerno dobro ujel, glede na rabljen avto.Ampak podcenjeni pa tudi niso.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 7:25 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
No vidiš, ampak pri nas se večina počuti klavstrofobično v malem avtu in z velikim zdravi svoje komplekse ter gledajo kaj bodo sosedi rekli :uns:
ŠKODA ni slaba, ampak je problem v miselnosti in mentaliteti, saj je večina še vedno mahnjena na nemško sveto trojico in ne pozna tako dobro čeških ter ostalih vzhodnjaških modelov.
TATRA bi se po moje tudi dobro prodajala v kolikor bi preko Škode vzpostavili prodajno-servisno mrežo, tako kot jo je Dacia preko Renault-a


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 9:26 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Dej nehi..pol ker jaz vozim VW karavana bos rekel da neki zdravim, ali pa da zaradi sosedov kupujem velike avtomobile??Pac, vsec so mi karavani, ker mi zmeraj prav pride dodaten prostor v kufru, od tega da lahko nalozim gorsko kolo ali pa smucke in se odpeljem, brez da bi mi kaj ropotalo ali pa sumelo med voznjo na strehi, kar se dogaja nosilcem za kolesa.In prav briga me za sosede kaj si mislijo in kaj imajo v garazi.
In druga stvar, imel sem tri modele Skod, Fabia in Octavio1 in 2, pa ti lahko recem, da je razlika v kvaliteti precejsnja v primerjavi z VW in tu dam plus glih"sveti trojici".
Ampak ne me narobe razumet, se vedno rad pogledam Octavio in samo upam, da jo bo kupil sin, ko naredi izpit za avto.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 10:48 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Kot prvo se nerabiš razburjati, ampak scena v Slovenija je nažalost taka
Večina žal še vedno zaupa v precenjeno nemško sveto trojico
Tatra bi se pa komot lahko poizkusila na našem trgu, pravtako Lada naj bi prišla v Renault-Dacia mrežo


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 10:59 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Dalec od tega da bi se razburjal, ker se nimam za kaj.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 11:00 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Potem pa super.
Čudno je pa, da Škoda in ostali pri nas šparajo z modelno ponudbo.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 15, 2017 11:10 am
Uporabniški avatarVreden znamkePrispevkov: 2028Kraj: DobrepoljePridružen: Pe jun 29, 2007 6:08 pm
Slovenija je le premajhen trg za taka vozila. Drugo je pa ECO zahteve glede izpustov in varnosti potnikov.Ce si kdaj bral, Indijska Tata, ne bo nikoli prodajala v EU prav zaradi tega, ker ne ustrezajo standardom.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne feb 26, 2017 7:43 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Vse kar si napisal sem zasledil.
Drugače pa je vse to kar si napisal tržna manipulacija oziroma prisila oseb, da kupujejo novo in seveda s tem trošijo,
Če si dovolj star in se spomniš, se je Tata v 90's prodajala tudi pri nas in v sosednjem Zagrebu, danes jo lahko kupiš le v Sarajevu.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 27, 2017 9:45 am
Uporabniški avatarSimply cleverPrispevkov: 423Pridružen: So jan 27, 2007 5:47 pm
Višji kot je standard v državi, večje so omejitve in zahteve. In mi smo del EU, tako da veljajo precej visoke zahteve kar se tiče varnosti in ekologije. Zato tudi ni Kitajskih avtomobilov pri nas.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 27, 2017 10:00 am
Simply cleverPrispevkov: 407Pridružen: Če jan 07, 2016 11:51 am
Spet eden izmed izgovorov. :oh:
Ne govorimo o kitajskih, ampak čeških vozilih.
A kdo mogoče ve, kako je pa z uvozom iz Češke?
Zanimivo, da se pri nas ne prodajata in nimata mreže tudi legendarni Jawa in Avia


Zadnjič spremenil DonFelipe, dne To jun 26, 2018 1:40 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 2
26 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu