Avtor Sporočilo

<  Tuning  ~  čipanje O2 FL 1,6tdi

OdgovorObjavljeno: To nov 20, 2012 8:02 pm
Češki fan!Prispevkov: 21Pridružen: To nov 06, 2012 10:42 pm
pozdravljeni usi skupaj..

Imam eno vprašanje, informativne narave, v bistvu me zanima vaše mneje, ker sem sam laik na tem področju.
Pričakujem novo octavio 1,6tdi.. Sicer bo zame 105km mislim da čisto dovolj, ker do sedaj sem imel samo avtomobile z 1,2 motorjem (punto,polo).. V pogovoru mi je dosti ljudi reklo da naj čipam svojo škodico, če ne bom zadovoljen z njeno močjo.. Zaenkrat mislim, da ne bo potrebno, v kolikor pa bi se odločil za to.
- A je to res neškodljivo za sam avto ali ne, pa vsi zagotavljajo da se garancija ne izniči :hmm: ..
Vaša mnenja, izkušnje prosim..


hvala vnaprej na odg..

lp OCTAVIA-n


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To nov 20, 2012 8:57 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Uh, garancijo lahko izgubiš še zaradi dosti večjih traparij kot čipanje. Nekaj sem slišal da nekomu niso grancije priznali ker je za 200km zamudil servis ..

Tko da pomojem garancija je čau-bau če ugotovijo da maš čip notr. Sploh če gre kakšna turbina ...


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: To nov 20, 2012 9:44 pm
Češki fan!Prispevkov: 21Pridružen: To nov 06, 2012 10:42 pm
Sej zato sprašujem, ker na internetni strani enega od ponudnikov, berem da je to poseg v kmilno napravo, menjanje programa, ki pa se na servisu ko ga priklopijo avtomatsko zbriše, in potem tam ne vejo da je bil čipiran.. ker pravijo da, bi po vsakem servisu moral nazaj na tuning k njim.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr nov 21, 2012 9:37 pm
Uporabniški avatar--Prispevkov: 6551Kraj: DomžalePridružen: Po maj 09, 2005 2:56 pm
Nekaj se govori da pri novih modelnih letih računalnik nekaj beleži število posegov vanj, in preko tega lahko ugotovijo ...


Odsoten Profil WWW

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
4 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu