Avtor Sporočilo

<  Tuning  ~  Roomster

OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 12:43 pm
Uporabniški avatarBosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Po nov 05, 2012 11:47 am
Odlocil sem se malo vložiti v Roomsterja 2011 1.2tsi 77kw. Vesel bi bil kakršnih koli nasvetov, mnenj, izkušenj. V mislih pa sem imel kupiti/nadgraditi naslednje stvari:

-Čipiranje: ali se splača, kje, koliko pride, kako je z garancijo

- Menjava zadnjega izpušnega lonca: kako je s ponudniki v slo, ogledano imam tole zadevohttp://milotec.de/media/content/pdf/roomster/027-EOE2.pdf?XTCsid=81f3478b7f0266c82c79693e489f9ad2, ima kdo kakšne izkušnje s tem

- ker je vzmetenje nenaravno mehko in vodljivost ni ravno zadovoljiva, me zanima kako rešiti ta problem, druge vzmeti, ali je za občutno spremembo potrebno menjati celotne amortizerje

potem pa bolj kar se izgleda tiče

-nakup zadnjega difuzorja

-monte carlo platišča, ali kakšna podobna original platišča črne barve

-ali so sprednje luči pri fabii enake kot pri roomsterju? Bi bila možna vgraditi črne montecarlo?


Za odgovore se vnaprej zahvaljujem


Zadnjič spremenil Gustl, dne Po nov 05, 2012 2:29 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 1:16 pm
Simply cleverPrispevkov: 472Kraj: PrekmurjePridružen: Ne nov 13, 2011 5:48 pm
Če te zanimajo platišča Črna od MC ti lahko jaz prodam.
:twistedevil:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 3:11 pm
Simply cleverPrispevkov: 472Kraj: PrekmurjePridružen: Ne nov 13, 2011 5:48 pm
Daj mi prosim piši na email:
rdeca.strela@gmail.com
ker mi ne gre pošiljat pm-jev. :hmm: :blush:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 3:28 pm
Uporabniški avatar.:The Exorcist:..:The Exorcist:.Prispevkov: 3001Kraj: LjubljanaPridružen: Če maj 05, 2005 12:22 pm
Zdnji izpuh da samo zvok! Če hočeš kaj efekta daš športen katalizator in srednji lonec stran in dokaj zaprt zadnji lonec + Športni filter + prav naštiman dostop mrzlega in toplega zraka pri filtru!

Čipanje je okol 600€+ da okol baje 25KM do 28KM več... torej naprimer maš okol 130KM samo z čipom pa auspuh pa filterček 130-140KM mybe. Potem računaj na kake zavore al pa kake fejst lahke feltne, al pa oboje...



lp


Odsoten Profil WWW
OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 4:24 pm
Uporabniški avatarBosch pumpa majstrPrispevkov: 2Pridružen: Po nov 05, 2012 11:47 am
To je res, ampak cenovno se mi zdi da se nekak nesplača za tistih 10km menjavat katalizatorja, filtra in teh reči. ker bi itak pridobil največ s čipiranjem.
Nekak mi je zvok privilegij tako da če se pa še kaj pridobi na moči pri razumni ceni pa super. Kako je v sloveniji s temi izpuhi, kdo to opravlja, kakšne so cene, kako je s homologacijo?
Tisti link ki sem ga pripel se vam zdi izvedljivo?
Kar se pa tiče zavor pa sploh ne bom govoru. škoda besed, raje prišparam besede in $ za boljše, enkrat kasneje.

lp


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po nov 05, 2012 7:58 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Zanimivo da imaš pripombe nad vodljivostjo in zavorami.

Luči pašejo.


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
6 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu