Avtor Sporočilo

<  Tuning  ~  nov projekt

OdgovorObjavljeno: So feb 04, 2012 11:12 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
LEP POZDRAV
ZANIMA ME SLEDECE:
Nekje na netu sem nasel stran z spoilerji za skodo favorit ki jih je tezko dobiti zanima pa me ce gdo ve kako je kej s homologacijo ????? na spodnji povezavi objavlam link ker bi vse to narocil ter se spustiv v predelavo avta hvala za vsak odgovor ter dobrodosla mnenja pozitivna ter negativna seveda katerih niker ne manjka ampak na napakah se ucimo ce se komu ne zdi kaj ok 8 da kaj od tega ne pase na avto) koment


http://tuning.autodoplnky.cz/elis-plast/smid-3903/


http://tuning.autodoplnky.cz/skoda-dily/smid-3903/


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 06, 2012 8:44 am
Uporabniški avatarČlanČlanPrispevkov: 4445Kraj: LogatecPridružen: Sr jul 25, 2007 8:00 pm
Doba velikih spojlerjev je mimo....tko da če hočeš biti in naredi avto clean,spusti in ene lepe platišča, pa si zmagal. Pa še manj problemov s tehničnem,papirji in policaji boš imel.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Po feb 06, 2012 10:56 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
Cech_Styler je napisal/-a:
Doba velikih spojlerjev je mimo....tko da če hočeš biti in naredi avto clean,spusti in ene lepe platišča, pa si zmagal. Pa še manj problemov s tehničnem,papirji in policaji boš imel.



Hvala zato smo tu da upostevamu tudi mnenja drugih !
Tudi jaz nisem za neko pretirano "grobijo" vsec mi je pa ta stil nasel tudi tocn ta body kit http://suzuki.tuning.sk/dokument-skoda- ... ing-tuning ampak v to se nisem preprican moj projekt za zacetek je : ZATEMNJENA STEKLA , SPUSTIT TER ENA 14"col platisca mogoce podaljsan pokrov motorja ( letvice) obvezno ksenon kit ter zadaj bele luci pomoje to to razen mogoce kak drug motor kaksen 1.6AEG ali kaj podobnega ali pa samo generalka tega motorja pa to to (: kam mi najbolj svetujete opazam pa da imama z Cech_Styler enak okus :) preblizno :)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 07, 2012 8:37 am
znalecznalecPrispevkov: 1491Kraj: LjubljanaPridružen: Po sep 17, 2007 7:17 pm
martinjansek je napisal/-a:
obvezno ksenon kit


Obvezno pripravi 400€ za kazen zaradi tehnično neizpravnega vozila in za strošek tehničnega pregleda. Razen, če boš zadevo homologiral kar pa dvomim.


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 07, 2012 8:38 am
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Moja Favoritka bo v takem stilu. Samo še najbolj ogabno barvo morem dobit - obvezno 136L z znakom na desni.

Slika


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 07, 2012 9:37 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
dbola a fabio si končal?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 07, 2012 9:43 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Ne še čisto do konca. Auspuh še čaka na montažo, ga je bilo treba malo predelat, ter narediti je treba sanke za sedeže. Ostalo so samo še detajli (barvanje platišč in montaža letnih gum ter preoblačenje sedežev)


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: To feb 07, 2012 11:23 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
dbola je napisal/-a:
Moja Favoritka bo v takem stilu. Samo še najbolj ogabno barvo morem dobit - obvezno 136L z znakom na desni.

Slika



Kaj tudi ti rihtas Favoritko???? Saj pravim da sem nasel stran z tocn takim bodykitom kod je una oranzna za mali denar (: samo pozanimam se se kako kej z homologacijo pa to to aja se neki mogoce ves kje dobiti kake gevinde ali kej podobnega ne najdem nikjer nazalost :(


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 12:00 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Ker letnik imaš favoritko? Jaz prodajam zdj moje 14 col feltne skupaj z gumami... Razmak vijakov je pa 4x100.

Stare favoritke so imele pa 4x98, če se ne motim...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 1:04 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
arminator je napisal/-a:
Ker letnik imaš favoritko? Jaz prodajam zdj moje 14 col feltne skupaj z gumami... Razmak vijakov je pa 4x100.

Stare favoritke so imele pa 4x98, če se ne motim...



moja je letnik 94 mislim da je 4x100 ja :) koliksna je cena imas kaksno sliko ?


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 1:06 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Poglej pod rubriko prodam!


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 2:23 pm
Simply cleverPrispevkov: 683Pridružen: To sep 05, 2006 7:51 pm
dbola je napisal/-a:
Ne še čisto do konca. Auspuh še čaka na montažo, ga je bilo treba malo predelat, ter narediti je treba sanke za sedeže. Ostalo so samo še detajli (barvanje platišč in montaža letnih gum ter preoblačenje sedežev)

Enkrat med 12-15 aprilom bom v Celju-pridem gledat fabio


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 4:28 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
@martinjansek Favorit "Rat Look" bo moj naslednji projekt. Čakam na pravo priložnost za nakup, da jo lahko dam za kakšno leto rustat pod kakšno hruško. :rolleyes:

@bigman takrat bo že registrirana, se bova lahko peljala kak krog. Samo prej javi ;) :jeah:


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 4:33 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
dbola je napisal/-a:
@martinjansek Favorit "Rat Look" bo moj naslednji projekt. Čakam na pravo priložnost za nakup, da jo lahko dam za kakšno leto rustat pod kakšno hruško. :rolleyes:

@bigman takrat bo že registrirana, se bova lahko peljala kak krog. Samo prej javi ;) :jeah:


zj pa ne stekam haha :D zakaj pod hrusko?? ka nebos je rihtu al bos :D jst cakam da najdem kako lepo na netu pa nabivam pa zacnem ker men jo je mal rja napadla na zadnjem desnem blatniku:D ni velik ampak ce dam popravit dam za tist denar ene 100€ zravn pa mam drugo lepso :D bomo vidl kok bo pol pa se sam zrihtam homologaciski karton in se zacne mam ze nekaj stvari tako da ja :D


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 5:26 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1747Kraj: VelenjePridružen: Po maj 09, 2005 3:26 pm
Vidim da si še mlad. Rat look je precej kul zadeva, pri nas še niti ne tako razširjena kot recimo po tujini, kjer obstajajo klubi, srečanja itd...

Slika

Slika

Slika

Nekaj slikovnega materiala.


Tukaj en možakar rihta Favoritko - http://rat-look.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=7378


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 7:23 pm
Uporabniški avatarNekaj le znam..Prispevkov: 1139Pridružen: Ne avg 05, 2007 12:09 pm
Ta rat look je dober izgovor, da se z razbitino voziš...


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Sr feb 08, 2012 8:43 pm
Češki fan!Prispevkov: 37Kraj: Slovenj GradecPridružen: Pe jul 22, 2011 8:17 am
arminator je napisal/-a:
Ta rat look je dober izgovor, da se z razbitino voziš...


Ja sj no sj enim je pac vsec :D Zanima me ce ve kdo tuki se dobijo za favoritko kaksne gevinde ali kar amortizerji in fedre za znizanje mislim ????


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 2
19 prispevkov
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu