Avtor Sporočilo

<  Tuning  ~  Čipanje O1 TDI 130.KM

OdgovorObjavljeno: So dec 31, 2011 2:47 pm
Škoda loverPrispevkov: 172Pridružen: Po jan 25, 2010 10:52 pm
Glede na to da se je že veliko pisalo o tem,vendar me resnično zanima kako je kaj s čipanjem tega motorja (TDI 96.KW) je dosti forumašev ki majo ta motor in kakšne so razlike in kako se je treba voziti po vgradnji.Avto ma res 116000km redno servisiran,teram ga redkokdaj če pa pa tisto malo bolj da se prepuca kot pravimo temu. Kje je res dobro čipati,v mislih imam RSR. In kakšne so dobre in slabe lastnosti? :hmm: HVALA


Boštjan


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Ne jan 08, 2012 8:52 pm
Simply cleverPrispevkov: 472Kraj: PrekmurjePridružen: Ne nov 13, 2011 5:48 pm
Boštjan je napisal/-a:
Glede na to da se je že veliko pisalo o tem,vendar me resnično zanima kako je kaj s čipanjem tega motorja (TDI 96.KW) je dosti forumašev ki majo ta motor in kakšne so razlike in kako se je treba voziti po vgradnji.Avto ma res 116000km redno servisiran,teram ga redkokdaj če pa pa tisto malo bolj da se prepuca kot pravimo temu. Kje je res dobro čipati,v mislih imam RSR. In kakšne so dobre in slabe lastnosti? :hmm: HVALA


Boštjan


Na netu je že veliko napisanega o samem čipanju. Sam sem mel čipanega golfa 1.9tdi 90ps in pa leona 1.9tdi top sport 150ps.
Poraba se mi je zmanjšala, vendar ob normalni vožnji, avto je pridobil navor in nekaj konjičev. :twistedevil:
Vedi da bo bolj trpela sklopka kot pri ne čipanem, ker je navor večji.
Drugače pa nima kaj bit če ga mrzlega ne tiraš in vročega ne ugasneš, počakaš da se malo spiha. :D
l.p


Odsoten Profil
OdgovorObjavljeno: Če nov 01, 2012 1:52 pm
Bosch pumpa majstrPrispevkov: 1Pridružen: Če nov 01, 2012 1:42 pm
Boštjan je napisal/-a:
Glede na to da se je že veliko pisalo o tem,vendar me resnično zanima kako je kaj s čipanjem tega motorja (TDI 96.KW) je dosti forumašev ki majo ta motor in kakšne so razlike in kako se je treba voziti po vgradnji.Avto ma res 116000km redno servisiran,teram ga redkokdaj če pa pa tisto malo bolj da se prepuca kot pravimo temu. Kje je res dobro čipati,v mislih imam RSR. In kakšne so dobre in slabe lastnosti? :hmm: HVALA


Boštjan

Kar se tiče čipanja pri tvojih kilometrih ni noben problem. Kar se tiče RSR so vredu samo dosti predragi. Iz katerega konca pa si?


Odsoten Profil

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po:

Časovni pas: UTC + 1 ura
Stran 1 od 1
3 prispevkov
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost
Išči za:
Napiši novo temo  Odgovori na temo
Pojdi na:  
Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu